ESEN HAFRİYAT

 

  Esen Ticaret Orhan Esen Hafriyat , her büyüklükte altyapı işlerini , hafriyat , bina yıkımı köprülü kavşak  ve yol inşaat işlerini sorunsuzca ve başarılı bir şekilde uzman kadrosu ile yerine getirebilmektedir. Edindiğimiz işi tekniğine ve yönetmeliklere uygun olarak eksiksiz tüketici memnuniyeti sağlamayı vazgeçilmez politika olarak görmekteyiz .

Hariyat işinin yapılacağı bölgede , gerekli fizibilite yapılarak tecrübeli ve deneyimli teknik kadromuz ile geniş makine ve kamyon parkurumuzla her türlü taahüt  ve alt yapı işleri yol temel kazısı hizmetleri vermekteyiz.

 

 

 

 

 

ESEN KUM OCAKLARI

 

Firmamız  kum ocağı işletmeciliği ve nakliyesi işine başlamış olup günümüze gelene kadar işini, müşteri memnuniyeti odaklı olarak yapmaktadır. Hizmetini verdiğimiz Kum çeşitleri Irmak malzemesi olup, kum eleği ve helezonla iki defa yıkanıp elenerek, kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Misyon olarak, öncelikli müşteri memnuniyeti ve en uygun ekonomiyi benimseyen Taşdemir Kum, Faaliyetlerinde Bunları esas alarak Gelişen teknolojiyle ve profesyonel ekibiyle....